logo
  HOME  O nás  Reference  Kontakt
Katalog - O VIKAN transport system | Košík | Jak objednat

Jediná ucelená řada výrobků určených pro specifické čištění v oblasti komerční dopravy.

Profesionální vybavení je nezbytným předpokladem pro rychlé a účinné splnění úkolů. Je též významné při čištění silničních vozidel i ostatních dopravních prostředků. Kvůli tomu Vikan vyvinul Vikan Transport System – nejvíce ucelenou, odolnou a konkurenceschopnou řadu náčiní specifického pro čištění v oblasti dopravy.

Každé jednotlivé náčiní je vytvořeno pro – a ve spolupráci s – profesionálními uživateli v oblasti dopravy. S více než 70ti čistícími náčiními umožňuje Vikan Transport System vykonávat všechny čistící úkoly rychleji a s nejlepšími možnými výsledky.

Vikan Transport System nabízí širokou škálu vysoce kvalitních výrobků s velmi atraktivním, inovativním a funkčním designem pro čištění dálkových autobusů, prostředků MHD, komerčních nákladních aut a dodávek, vlaků, komerčních letadel i soukromých dopravních prostředků

Systém vytvořený ve spolupráci s konečnými uživateli

Díky blízké spolupráci s konečnými uživateli byl Vikan A/S schopen převést jejich obrovské praktické zkušenosti

do jedinečného fungujícího designu Vikan Transport System. Široká řada náčiní pro čištění a údržbu dopravních prostředků pokrývá vše, co může profesionální konečný uživatel potřebovat.

Během vývoje tohoto náčiní bylo jedním z hlavních úkolů vyhnout se tomu, aby náčiní poškrábalo lak na dopravních prostředcích. Proto jsou nové kartáče opatřeny gumovými hranami okolo hlavy kartáčů. Dále se Vikan A/S při výrobě soustředil na ergonomičnost, stejně jako na vývoj výrobků. Vikan Transport System je řadou náčiní, která jsou navržena pro jednoduché i šetrné každodenní používání.

Dánský vývoj a výroba

Vikan A/S je 100% dánská společnost, která byla založena roku 1898 ve Skive. V průběhu více než 100 let se specializuje na vývoj náčiní a metod pro profesionální čištění. Jejich řada čistícího náčiní a čistících systémů je na trhu nejvíce komplexní.

Vikan je zastoupen na celosvětových trzích a je reprezentován v mnoha evropských zemích. Exportní podíl činí 85 %. Všechen vývoj i výroba výrobků Vikan jsou prováděny v Dánsku – s výjimkou textilií, které jsou v současné době vyráběny ve Švédsku. To poskytuje optimální možnosti udržet a nadále rozvíjet vysokou kvalitu a bezpečné doručení, pro které jsou známí.

1698037. návštěvník
© 2009 EKOTAKT, s.r.o. & kmotr.net | Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

Poslední aktualizace: 5.6.2018